Ben je benieuwd waar onze liefde voor Zuid-Limburg vandaan komt?
Mijn man en ik gingen samen van jongs af aan en later met onze kinderen regelmatig op vakantie naar Zuid-Limburg. En zo veroverde deze heuvelachtige bourgondische omgeving een bijzondere plek in ons hart. In 2012 ben ik mijn passie gaan volgen en een aantal keer per jaar welzijns-weekenden gaan verzorgen in Zuid-Limburg in een groot vakantiehuis. In dit weekend verzorgde ik yogalessen en stiltewandelingen.
Vervolgens kregen we de mogelijkheid om permanent een groot vakantiehuis te huren in Mechelen te Zuid-Limburg, waar we zelf op vakantie naartoe konden gaan. Mijn passie groeide uit tot het runnen van een Bed & Breakfast in dit vakantiehuis. Met heel veel plezier heb ik een aantal jaren regelmatig gasten mogen ontvangen.
De liefde voor Zuid-Limburg werd nog groter en in 2016 kregen we de kans om een vakantiehuis te kopen in Slenaken. Dit was een nieuwbouw project aan de rand van het dorp, gelegen op een heuvel met een adembenemend uitzicht. Wij kochten het vakantiehuis bijna bovenaan op de heuvel. Per 2017 is de Bed & Breakfast verhuisd van Mechelen naar Slenaken. Echter is vanaf 2020 de Bed & Breakfast Welzijn niet meer te reserveren.
Uiteraard bieden wij natuurlijk wel ons vrijstaande Vakantiehuis Welzijn aan voor vakantieverhuur via onder andere VVV Zuid-Limburg. Voor ons is dit vakantiehuis een grote droom in een geweldige, heuvelachtige omgeving, waar wij regelmatig ook zelf vakantie vieren! We wilden een bijzondere plek creëren waar mensen positieve energie van krijgen. We hopen dat anderen net zoveel plezier beleven in dit vakantiehuis in deze prachtige pittoreske omgeving als dat wij mogen doen!